BIČIŲ VAŠKAS – 100 % natūralus bičių pagamintas produktas. Deginant natūralaus bičių vaško žvakę išsiskiria neigiami jonai, kurie valo patalpą ir suteikia ypatingą medaus ir žiedadulkių kvapą. Be to, išlaisvina bitučių sukauptą saulės šviesą. Bičių vaškas yra draugiškas aplinkai ir netoksiškas produktas.
GINTARO DULKĖS – nuo seno gintarui buvo priskiriama gydomoji galia. Buvo manoma, kad beveik nėra tokių ligų, kurių šis akmuo neišgydytų. Senovės lietuviai, atradę gintarą, patyrė jame slypinčią magišką jėgą, galinčią apsaugoti nuo pikto. Pačiame akmens pavadinime slypi žodis ginti. Pirminė gintaro reikšmė – apgynėjąs, amuletas, o ne papuošalas. Be to, gintaru gydydavo daugumą moterų ligų, peršalimo ligas, stiprino dantis. Manoma, kad gintaras gelbsti nuo silpnaprotystės ir dusulio, karščiavimo ir geltos, padeda gydyti kurtumą ir blogą medžiagų apykaitą, apsinuodijimą, sąnarių ligas ir įvairias vaikų ligas. Graikai ir romėnai labai vertino gintarą, vadino jį „Šiaurės auksu“, už jo vagystę bausdavo mirties bausme.
EGLĖS SAKAI – vaidina nepaprastai svarbų vaidmenį medžių gyvenime: ji teka į žaizdų paviršių, įtrūkimus, užkerta kelią patogenams kenkėjams patekti į medieną. Sakai turi antiseptinių, baktericidinių savybių, apsaugo savo šeimininkę nuo parazitinių kenkėjų.
ETERINIAI ALIEJAI:
ARBATMEDIS – stiprina imunitetą, antivirusinis, antibakterinis, priešgrybelinis poveikis. Skausmą malšinantis, karštį mažinantis, atsikosėjimą skatinantis, insekticidinis, spazmolitinis.
CINAMONAS – stiprus antiseptikas; šildantis jo poveikis gerina sveikatą peršalus, vartotinas sergant gripu. Atkuria kūno šilumos balansą, padeda sureguliuoti kvėpavimą, tonizuoja organizmą. Nuostabi priemonė prieš virusines infekcijas.
EUKALIPTAS – priešvirusinis poveikis pasitarnauja gydant kvėpavimo takų infekcijas, mažinant uždegimus. Rekomenduojamas sergant gripu, angina, sinusitu, astma, tuberkulioze ir kosint. Numuša temperatūrą, gaivina ir dezodoruoja kūną. Gera priemonė slaugant sergančiuosius skarlatina, dizenterija, vidurių šiltine, difterija, maliarija ir vėjaraupiais.
CITRINA – antiseptikas, naudojamas sergant angina, kosint, persišaldžius, sergant gripu. Padeda numušti aukštą temperatūrą.
ATLASINIS KEDRAS – antiseptikas, insekticidinis, priešgrybelinis. „Kedras“ – semitų žodis reiškiantis „dvasinę galią“. Taigi šis medis simbolizuoja tvirtą tikėjimą. Šiaurės Amerikoje juo gydė bronchitą, tuberkuliozę ir odos ligas.
ŽOLĖS:
KADAGYS – degančių kadagių šakelių ir uogų dūmais mūsų protėviai smilkydavo patalpas kilus infekcinių ligų epidemijoms. Manyta, kad pašventinta verba su kadagio šakele saugo namus nuo perkūno ir piktųjų dvasių, avilius – nuo pelių, o gyvulius – nuo ligų. Ne veltui patarlė sako: „Pamačlyvas (naudingas) kaip kadagio uoga.“ Paprastųjų kadagių preparatai pasižymi tonizuojamuoju, stiprinamuoju, uždegimo malšinamuoju ir fitoncidiniu poveikiu. Jie išskiria daug lakiųjų medžiagų – fitoncidų, naikinančių bakterijas. Kadagiai – seniausi mūsų sveikatos saugotojai.
LAURO LAPAI – manoma, kad degdamas lauro lapas iš namų išvaro visą blogį, nes jo kvapas pasklinda po visus namų kampus ir užkampius. Piktosios dvasios, pabūgusios šio stebuklingo ir tik žmonėms malonaus kvapo, palieka tuos namus amžiams. O jei lauro lapą uždegs žmogus, kuris ilgą laiką serga ir niekaip negali pasveikti, lauro gydomosios savybės užmuš visus virusus ir mikrobus, o pacientas greitai pasveiks.
ČIOBRELIS – čiobrelis pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis. Čiobrelis yra vienas stipriausių natūralių antimikrobinių augalų, dėl to jis yra efektyvi priemonė siekiant įveikti gerklės skausmus, įskaitant faringitą. Čiobrelis šimtmečius naudojamas palengvinti kosulio ir bronchito simptomus. Šiais laikais atlikti tyrimai patvirtina šią čiobrelio savybę.
DILGĖLĖ – dilgėlės pasižymi regeneruojamu, šlapimą varančiu, toksinus šalinančiu, lengvai vidurius laisvinančiu, traukulius, uždegimą, stresą, skausmą slopinančiu, antiseptiniu, kraują valančiu, žaizdas gydančiu poveikiu.
PELYNAS – sloga ir karštis.
ŠALAVIJAS – sloga ir kosulys, depresija, karštinė, gripas, nemiga, pleuritas.
ČESNAKAS – peršalimai, bronchinė astma, infekcijos.
CINAMONAS – gripas, peršalimas.
AMALAS – amalo garbinimas būdingas daugeliui Europos tautų – žinių apie tai galima rasti keltų ritualuose ir šiaurės tautų mitologijoje. Keltų gimtosiose žemėse druidai amalą laikė šventu augalu. Buvo tikima, kad jis turi gydomųjų savybių ir paslaptingų mistinių galių. Amalas malšina įvairius uždegimus, bronchito ir peršalimo simptomus, kosulį, gydo aterosklerozę bei įvairias nervų sistemos ligas, pvz., epilepsiją, isteriją, sklerozę. Taip pat jis vartojamas nuo nemigos, galvos svaigimo, mėšlungio. Amalo nuovirais skalaujamos žaizdos, gydomi sumušimai, įvairios odos ligos.
GAILIS (minimalus kiekis) – pelkiniai gailiai pasižymi dezinfekuojamosiomis ypatybėmis, skatina prakaito ir šlapimo skyrimąsi, veikia raminamai, mažina skausmus, slopina uždegimą, spazmus. Gailis kaupia nuodingąsias medžiagas, tad jo vaistinėmis savybėmis naudotis reikėtų atsargiai. Liaudis tai gerai išmanydama rinko šio augalo stiebų viršūnes, jas džiovino ir naudojo sergant bronchitu, kokliušu, skatino prakaitavimą bei šlapimo išsiskyrimą.
Atsargiai. Dega stipria ir didele liepsna.
RITUALAS SUSIDEDA IŠ DVIEJŲ DALIŲ - KŪNO IR BŪSTO VALYMAS HARMONIZAVIMAS BEI APSAUGA. ATLIKA ŽMOGUS, NUSIPIRKES ŽVAKĘ. RITUALAS ATLIKAMAS BE PAŠALINIŲ ASMENŲ. PARENKAME DYLANČIO MENULIO FAZĘ.
1. KŪNO.
2. BUSTO. Kadangi žvakė dega didele liepsna, jeigu bijome karšto vaško - pasiruošiam rankų apsaugą - išsikerpam iš popieriaus ar kartono apskritimą su tuščių apskritimu viduje - isistatyti žvakę.
PROCESO LAIKO APRIBOJIMŲ NĖRA - VISKAS VYKSTA PAGAL NUOJAUTĄ. PASITIKĖKITE INTUICIJĄ - VISI ŽMONĖS YRA GAMTOS KŪRINIAI.
SVARBU - NUSITEIKIMAS + VIZUALIZACIJA
DAUGIAU KLAUSIMŲ - +37061881666
Laumės figūra yra svarbi lietuvių mitologijoje, atspindinti tiek žmogaus santykį su gamta, tiek dvasinį pasaulį.
Laumė – viena iš seniausių lietuvių mitologijos deivių, kuri buvo glaudžiai susijusi su dangaus ir žemės pasauliais. Laumė buvo svarbi tarpininkė tarp dangiškosios ir žemiškosios sferų, atspindinti dualistines galias, kurios valdė tiek gamtos jėgas, tiek žmogaus gyvenimo įvykius. Laumės kilmė ir jos ryšys su dangiškosiomis galiomis rodo, kad praeityje ji galėjo būti laikoma aukštesne dangaus būtybe. Laumės buvo žinomos kaip deivės, kurios galėjo paveikti žmonių gyvenimą – jos galėjo nešti materialines gėrybes, kaip vaisingumą, turtus ar sveikatą.
Laumės dažnai buvo siejamos su gamtos reiškiniais, tokiais kaip lietus, audros, miškai ir kalnai. Tikėta, kad jos gyvena gamtos toliuose, kur žmonių gyvenimas susiduria su nežinomomis ir laukinėmis jėgomis. Laumės ne tik rūpinosi žeme ir žmonių gyvenimu, bet ir atspindėjo mitologinę pasaulėžiūrą, kurioje gamta buvo suvokiama kaip galinga ir neprognozuojama jėga, reikalaujanti pagarbos ir supratimo.
Čia sudėtos mano sukūrti, pagaminti ir pakrauti prodūktai, kurie atsirado su tam tikra intencija - padėti sau ir savo artimiesiems. Laikui bėgant atsirado platesnis susidomėjimas, todėl dabar noriu padėti žmonėms. Kiekvienas produktas turi savo istoriją, kažko mokinausi, kažką pati sukūriau. Viskas turi prasmę.
Mokiausi runologijos daug metų, žvakių gamybos ir maginės žolininkystes pas raganas. Kvantinės ezoterikos, numerologijos, biolokacijos, mineralų ir akmenų terapijos, aromaterapijos. Esu medikė, bet labiau pripažistu netradicinę mediciną. Turiu cholistinį požiūrį į žmogų ir pasaulį. Prikaupiau labai daug žinių ir atėjo laikas dalintis.
Gyvenu sodyboje miške, visi gaminiai gimsta gamtoje.
Tad tikiuosi kad mano gaminiai bus jums naudingi.
Su pagarba, Viktorry