Gintaro ritualas nugarai

Prekės kodas: R601

Turimas kiekis: 1000

GINTARO RITUALAS - Sausas gintarinis kūno prausimas – šveitimas gintaro dulkėmis; bioaktyvių taškų masažas gintaro akmeniu bei smulkiais ir karštais gintaro akmenukais; gintaro arbata. 

€5000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Viktorry®

.....Ir saulės blykstė gintare yra,

.....Ir šiluma iš jo mes gaunam,

Tas akmenukas mums vaikystės šypsena,

Ir juros putų tai gyva legenda.

Gintaro pudra – unikali galimybė pasiekti ne tik išorinių estetinių efektų, bet ir įtakoti viso organizmo sveikatingumą. Į gintaro dulkių sudėtį įeina ne tik gintaras bet ir žolelių, purvo bei dumblo liekanos. Gintaro miltelių paslaptį atskleidė rusu mokslininkai, laboratoriniu tyrimu metu radę gintaro rūgštį – natūralią medžiagą, kuri stiprina organizmą ir mažina kenksmingu aplinkos veiksnių įtaką. Vokiečių psichoterapeutai mano, kad gintaras gali teigiamai veikti ir žmogaus psichika.

Bioaktyvių taškų masažas gintaro akmeniumūsų kūne yra 360 biologiškai aktyvių taškų, atsakingu už konkrečias vidaus organu sistemas. Ant aktyviųjų taškų uždėti gintaro gabaliukai spinduliuoja energija ir dirgina juos. Masažas gintaru leidžia subalansuoti energijos procesus žmogaus organizme (Rytų medicinos teorijoje — tarp In ir Jan), ir tuo pačiu pasiekti stulbinamų rezultatų. Ypač efektyviai gintaras veikia pėdoje esantį vadinamąjį gyvybės tašką, per kurį žmogų pasiekia žemės energija. Pajutus, kad pėdos pavargo, skaudamas vietas rekomenduojama patrinti gintaro gabalėliu, ir skausmas sumažės.

Kas vyksta? Trinant gintaru odos paviršių išsiskiria neigiami jonai, skatinantys energijos apykaitą visame organizme, o tai pašalina nuovargį, gerina kraujo apytaką, tvarko nervų sistemą, kovoja su uždegimais, stabdo ląstelių oksidaciją ir skatina jų regeneraciją. Neigiami deguonies jonai atstato energetinę pusiausvirą kraujo kūneliuose, susinormalizuoja kraujo apytaka, kas padeda sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Gintaras, liesdamasis su oda, kaupia elektrostatinį krūvį, oksiduojasi ir gamina gintaro rūgštį, kuri teigiamai veikia kvėpavimo organus, stimuliuoja nervų sistemą, gerai veikia širdį ir inkstus. Trinant gintaru odos paviršių gintaro rūgšties dalelės patenka į organizmą per poras kas stabdo 

senėjimo procesą, kurio viena iš  priežasčių glūdi oksidacijos proceso sutrikime. Visa eilė sunkių susirgimų yra susijusi su tuo, kad vyksta ląstelių DNR mutacijos. Tai ligos, susijusios su nervų sistemos sutrikimu (neurodegeneratyvinės), Alzhaimerio, Parkinsono sindromai, susirgimai vienaip ar kitaip susiję su audinių pažeidimais - kardiomiopatija, diabetas, raumenų distrofija.

Kaip veikia gintaras ir kame jo gydomosios savybės? Gintaras pasižymi profilaktinėmis savybėmis, neleisdamas įvairios prigimties kancerogenams iššaukti genetinius pakitimus. Be to, gintaro rūgštis, normalizuodama ląstelių energetinę apykaitą. Gintarinės rūgšties gydomųjų savybių charakteristika: stimuliuoja nervų sistemą, stiprina žarnyno ir inkstų veiklą, pasižymi priešstresiniu, priešuždegiminiu ir antitoksiniu poveikiu, gintaro rūgštis normalizuoja skydliaukės funkcijas, ir neturi jokio poveikio normaliai funkcionuojančiai skydliaukei. Jau keletą dešimtmečių Rusijoje atliekami gintaro gydomųjų savybių tyrinėjimai. Paaiškėjo, kad Baltijos gintaras turi 3-8 % gintarinės rūgšties, iš tikrųjų yra biostimuliatorius, kuris aktyvina žmogaus organizmą. Apskritai, gintaro rūgštis teigiamai veikia visus apykaitos procesus - tai energijos apykaitos mobilizacijos reakcijos. Faktas, kad gintaras sulaiko auglių augimą yra tiksliai įrodytas bandymų keliu ir neprieštarauja šiuolaikiniam moksliniam požiūriui į vėžio prigimtį. Gintaro efektas esant mastopatijai, cistai, miomai, ar kitokio pobūdžio augliams, tame tarpe ir piktybiniams, pirmiausia susijęs su patologinio ląstelių dalijimosi stabdymu, dėka ko auglys pavista negyvų ląstelių sankaupa ir laikui bėgant išsivaikšto.

Gintaro arbata – Vandenyje gintare ištirpsta dalis laisvos gintaro rūgšties, arbata skleidžia pušų aromatą. Gintaro meistrai išsaugojo ir vis dar naudoja seną gintaro trauktinės receptą – sako, stiprus gėrimas, kaip ir arbata įgauna sakų skonį, padeda sergant kvėpavimo takų, skrandžio ligomis.

*---------------------------*

Šiek tiek istorijos.

Nuo seno gintarui buvo priskiriama gydomoji galia. Buvo manoma, kad beveik nėra tokių ligų, kurių šis akmuo neišgydytų. Senovės lietuviai, atradę gintarą, patyrė jame slypinčią magišką jėgą, galinčią apsaugoti nuo pikto. Pačiame akmens pavadinime slypi žodis ginti. Pirminė gintaro reikšmė - apgynėjas, amuletas, o ne papuošalas. Manoma, kad gintaras gelbsti nuo silpnaprotystės ir dusulio, karščiavimo ir geltos, padeda gydyti apsinuodijimą, sąnarių ligas, ir įvairias vaikų ligas.Graikai ir romėnai labai vertino gintarą, vadino jį „Šiaurės auksu”, už jo vagyste bausdavo mirties bausme.

                      Prisiminkime tai ką pamiršome, tai kas mums artima, tai ką davę mums mūsų motina žemė. Baltijos žemė.

Linkiu Jums santarvės ir sveikatos.

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti