Elektroakupunktūra + atpalaiduojantis masažas nugarai

Prekės kodas: R612

Turimas kiekis: Išparduota

Elektropunktūra – refleksoterapijos metodas, kuris remiasi biologiškai aktyvių taškų stimuliacija elektros impulsais. Naudojamos ne adatos, bet plokštelės

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Viktorry®

Impulsinių srovių stiprumas ir dažnis yra parenkamas individualiai, atsižvelgiant į sutrikimo pobūdį, žmogaus būklę ir jo jautrumo slenkstį.

Elektroakupunktūros plokštelemis privalumai.

Yra stimuliuojamas didesnis plotas, nei vien stimuliuojant adata. Kitas elektroakupunktūros privalumas yra tai, jog ji naudojama be adatų ir tinka ypač jautriems pacientams arba žmonėms, turintiems baimę adatoms ir yra saugu bei chigieniška.

POVEIKIS

Pasak tradicinės kinų medicinos principų, ligos atsiranda tuomet, kai Či energija yra sustingusi, nusilpusi arba yra sutrikusi jos pusiausvyra. Viena pagrindinių daugelio ligų priežasčių yra vididinės energijos (ČI) tekėjimo sutrikimai, kurie atsiranda gyvybinei energijai tekant specialiais kanalais meridinais. Meridianai yra tarpusavyję susiję ir kiekvienas iš jų yra susijęs su tam tikrais organais, jų veiklą ir specifinėmis reakcijoms ir procesais vykstančiais organizme. Rytų medicinos mokymu viena pagrindinių daugelio ligų priežastys yra netinkama organizmo pusiausvyra, kuri dažnai atsiranda dėl nesubalansuoto gyvenimo būdo – mažo fizinio aktyvumo, streso, neteisingos dietos ar dėl kitų priežasčių, nulemtų kasdienio gyvenimo ritmo. Elektroakpunktūros procedūra ypač naudinga toms būklėms, kurioms būdingas Či energijos užsistovėjimas, susikaupimas. Labai dažnai elektros terapija yra taikoma kaip anestezijos forma skausmo mažinti, įskaitant migreną ir įtampos sukeltą galvos skausmą, raumenų skausmus ir mėšlungį, stresą, ir jo sukeltą nemigą, nugaros, pečių, alkūnių ir kelių skausmus. Taip pat naudojama spazmams ir neurologiniams sutrikimams mažinti.

Taikome nugaros kaklo, pečių juostos, juosmens sričių elektroakupunktura – mažinamskausmai, uždegimai, chroniška įtampa.

Kadangi nugaroje yra vidaus organų proekcijos – jaučiamas ženklus sutrikimo būsenų palengvėjimas.

Elektroakupūnktura ypač efektyviai teigiamai veikia kai kurios nervų sistemos būsenas –trišakio nervo uždegimas, tarpšonkaulinių nervų neuralgija, veidinio nervo paralyžius ir migreniniai skausmai.

Kadangi kiekvienas vidaus organas turi proekciją odoje, stimuliuojant atitinkamus taškus, elektroakupunktūra yra veiksminga lėtinių susirgimų atvejais, yra naudojama odos, šalinimo ir virškinimo sistemų gydymui. Yra tyrimų ir rodančių, jog elektros stimuliacija akupunktūros metodu aktyviną endorfininę sistemą, gali padėti atgaivinti kūną ir tapti aktyvesniais, taip pat sumažinti kraujo spaudimą, išvengti širdies ligų.

Akupunktūros procedūra galima veikti vidaus organų veiklą, bendras jų sistemas ir procesus vykstančius žmogaus organizme. Tinkamai taikoma akupunktūra gali padėti atkurti organizmo balansą ir tinkamą energijos pusiausvyrą.

Skausmas procedūros metu.

ČIA PARODYTAS PROCEDŪROS MOMENTAS

Elektros stimuliacijos metu pacientui jaučia dilgčiojimą, kuris naturaliai atsiranda dėl perduodamų elektros impulų,  jaučiamas ritmiškas spazmas, silpnas raumenų trūkčiojimas. Stiprumas yra reguliuojamas pagal žmogaus jautrumą.

KONTRAINDIKACIJOS.

  • Širdies stimuliatorius
  • Buves insultas arba infarktas
  • Epilepsija ir traukuliai
  • Odos pažeidimai
  • Psichinės ligos
  • Padidėjusi kūno temperatura

Akupunktūros taškai ir kanalai.

Senovės kiniečiai prieš kelis tūkstantmečius atrado ir aprašė sistemą, kuri įtakoja vidinius organizmo pokyčius dėl išorinės stimuliacjos ir gali būti naudojama daugelio sutrikimų šalinimui.  

Akupunkturos gydytojai labiau domėjosi ne organizmo anatomija, o vidiniai-funkciniai procesai organizmo viduje – tai, kaip organizmas veikia, o ne kaip atrodo. Priešingai, vakarų medicina, visada buvo formuojama materializmo, aiškių įrodymų ir ligos simptomų šalinimo principais. Štai kodėl iš pradžių Europos mokslininkai buvo skeptiški ir nesistengdami suprasti išjuokė kinų mediciną. Tai ir paskatino tradicinės kinų medicinos atstovus atlikti mokslinius tyrimus ir įvertinti kokiomis akupunktūros taškai pasižymi specifinėmis savybėmis.

Skirtingi tyrimai įrodė, jog akupunktūros taškai nuo aplinkinių audinių skiriasi įvairiomis savybėmis: elektriniu potencialu, garsiniu ir magnetiniu laidumu, optinėmis ir izotopinėmis savybėmis. Taip pat egzistuoja ir histologiniai skirtumai – nervų galūnėlių jautrumas, didesnė mukopolisacharidų koncentracija, didesnis kiekis jungiamojo audinio plokštelių ir daugelis kitų.

Skirtingi tyrimai įrodė, jog akupunktūros taškai nuo aplinkinių audinių skiriasi įvairiomis savybėmis: elektriniu potencialu, garsiniu ir magnetiniu laidumu, optinėmis ir izotopinėmis savybėmis. Taip pat egzistuoja ir histologiniai skirtumai – nervų galūnėlių jautrumas, didesnė mukopolisacharidų koncentracija, didesnis kiekis jungiamojo audinio plokštelių ir daugelis kitų.

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti