APICEA RED Eglių sakų kaitinantis kremas sąnariams bei sausgyslėms, 50 ml, 100 ml

Populiari

Prekės kodas: R111 - R112

Turimas kiekis: 100

APICEA RED

Eglių sakų kaitinantis kremas sanariams bei sausgyslėms

  • Mažina nugaros, sausgyslių ir sąnarių skausmą bei uždegimą
  • Šildo ir plečia kraujagysles, gerina kraujotaką
  • Kovoja su celiulitu, skatina riebalinio audinio skaidymą.
  • Sergant artritu, artroze, išialgija, podagra, reumatu ir osteochondroze
€1950 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva
Gamintojas: Viktorry®

SUDĖTIS:

  • Eglių sakai
  • Nerafinuotas kedrų aliejus, kedrų aliejinė derva
  • Žasų taukai
  • Taukinė
  • Bičių vaškas
  • Virtas svogūnas
  • Pienių antžeminė dalis – fermentuota
  • Dilgėlės – fermentuotos
  • Čili pipirai
  • Garstyčios 
  • Česnakas
  • Čiaga

♥ Eglių sakai – veiksmingas antiseptikas. Pasižymi antibakterinėmis, antivirusinėmis, antigrybelinemis savybėmis. Stiprus priešuždegiminis poveikis. Tai terpentino tipo lakiųjų medžiagų ir riebalų rūgščių, alkoholių, vaškų, rezenų ir sterolių mišinys. Vitaminai – A, C, D, E, K, PP. Mikroelementai – jodas, manganas, kobaltas, vanadis, fosforas, cinkas, silicis.

 Nerafinuotas kedrų aliejus, kedrų aliejinė derva. Sumaišius kedro aliejinę dervą ir kedro aliejų, gaunamas terpentino balzamas, kurio poveikis yra stipresnis nei kiekvieno komponento atskirai. Sibiro ir Uralo tautos jį laiko labai vertingu produktu, nes turi neįtikėtiną gebėjimą gydyti žaizdas ir regeneruoti ląsteles. Tai veiksmingas natūralus antioksidantas, pasižymi antiseptiniu, antibakteriniu, baktericidiniu poveikiu. Išorinis balzamo naudojimas skatina žaizdų, nudegimų, įbrėžimų, išopėjimų ir kitų odos pažeidimų gijimą. Gerina odos būklę, atkuria ląstelių apsaugines funkcijas, aktyvina audinių regeneraciją.

 Žasų taukai. Galingas biostimuliatorius, stiprinantis vietinį imunitetą ir odos gynybines funkcijas. Ramina, šalina uždegimą, paraudimą, pleiskanojimą. Maitina, papildo vitaminų ir mineralų atsargas. Pagreitina žaizdų gijimą, užkerta kelią randų atsiradimui.

♥ Taukinė – sudėtyje yra daug įvairių vitaminų, mikroelementų ir riebalų rūgščių, kurios yra būtinos odai, plaukams ir visam organizmui. Vitaminai – D, B4, E, A. Mikroelementai – geležis, cinkas, selenas, varis, jodas, kalcis, kalis, fosforas. Produktas ypač vertinamas dėl didelio kiekio nesočiųjų riebalų rūgščių. Jos sulaiko drėgmę, saugo nuo išorinių veiksnių. Taukuose yra daug oleino rūgšties, kuri suaktyvina svarbius procesus ląstelėse ir atkuria apsaugines funkcijas. Taukų pagalba į gilesnius odos sluoksnius prasiskverbia neįkainojami augalų komponentai, medus, vaistinių augalų medžiagos. Tradiciniai gydytojai ir kosmetologai rekomenduoja naudoti taukinę kaip pagrindą gaminant kremus.

♥ Bičių vaškas. Bičių vaške yra daug karotinoidų (provitamino A). Jame randama šiek tiek mineralinių medžiagų, taip pat priemaišų: žiedadulkių, pikio. Natūralus bičių vaškas tinka gaminti kosmetikos priemones. Jis sudaro apsauginę plėvelę ir neleidžia odai išgarinti drėgmės, ją maitina ir minkština. Vaškas nuo seno vartojimas medicinoje ir kosmetikoje. Vaško sudėtyje yra nemažai vitamino A, kuris yra būtinas odos epiteliui atsinaujinti, nė viename gamtos produkte nėra tiek daug karotino bei karotinoidų, kaip vaške. Taip pat neseniai buvo įrodytas vaško priešuždegiminis veikimas (jame buvo rasta į antibiotikus panašių medžiagų). Dėl to vašką galima vartoti odos ligų ir burnos gleivinės pažeidimams, žaizdoms gydyti.

♥ Virtas svogūnas. Slopina patogeninių mikroorganizmų augimą ir vystymąsi, neleidžia jiems plisti, taip sumažindama sepsio tikimybę.
Mažina skausmą, karščiavimą, uždegimą. Pagreitina gijimo procesą, dalyvauja formuojant naujas ląsteles. Sumažina daugybinių furunkulų susidarymo tikimybę nedidelėje kūno vietoje. Pagerina trofizmą ir medžiagų apykaitą audiniuose. Reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje.

♥ Pienių antžeminė dalis – fermentuota. Turtingas vitaminais bei mikroelementais. Naudojamas podagrai, artritui ir artrozei, odos ligoms gydyti, tepami vabzdžių įkandimai, malšina niežulį ir skausmą. Mažina venų varikozę ir trombozę.

♥ Dilgėlės – fermentuotos. Dilgėlių pluošte yra ligninų ir celiuliozės polisacharidų su vitaminais C, K, E, B grupės, jie padeda pašalinti toksinus. Daug aminorūgščių, mikroelementų, kurie kartu su vitaminais stiprina ir gydo žmogaus organizmą. Dilgėlėse yra vitamino K, kuris pagerina kraujo krešėjimą, pasižymi uždegimo slopinamuoju poveikiu, teigiamai veikia kraujagysles. Dilgėlėse yra skruzdžių rūgšties, kuri turi antiseptinių ir valančių ypatybių. Tepaluose naudojamos džiovintos dilgėlės esant radikulitui ir raumenų skausmams.

♥ Čili pipirai. Aštrioji paprika, vienintelė daržovė, kurioje yra kapsaicino, pasižymi ryškiu priešuždegiminiu, skausmą malšinančiu ir antioksidaciniu poveikiu. Skausmą malšinantis poveikis sustiprėja sušildant audinius.

Remiantis naujausiais moksliniais duomenimis, kapsaicinas pasižymi antimutageniniu ir priešvėžiniu poveikiu. Tyrimais įrodytas kapsaicino veiksmingumas slopinant vėžinių ląstelių augimą.

♥ Garstyčios padeda malšinti uždegimą ir dirginimą, plečia kraujagysles, mažina skausmą. Jį verta naudoti sąnarių uždegimui gydyti ir skausmo sindromui malšinti. Garstyčių sudėtis dirgina odą, spartina pažeistų audinių regeneraciją sergant raumenų ir kaulų sistemos ligomis.

Aštrus prieskonis turi turtingą sudėtį, sukeliančią gydomąjį poveikį esant kaulų ir kremzlinio audinio pažeidimams. Skeleto-raumenų sistemos patologijos efektyviai gydomos naudojant išoriškai.

♥ Česnakas. Sergant artritu, artroze, išialgija, podagra, reumatu ir osteochondroze, česnakų preparatai vartojami tiek į vidų, tiek išoriškai.

Česnakuose yra biologiškai aktyvių junginių, pavyzdžiui, alininų ir aleninų, kurie pasižymi ryškiomis priešuždegiminėmis savybėmis. Česnakai padeda plėsti kraujagysles ir gerina kraujotaką. Tai svarbu norint išlaikyti sveikus sąnarius, nes dėl geresnio aprūpinimo krauju sąnariai gauna daugiau maistinių medžiagų ir deguonies. Šis procesas padeda išlaikyti sveiką kremzlinį audinį.

♥ Čaga. Priešuždegiminis poveikis. Antiseptikas betulinas apsaugo sąnarius ir kitus organus nuo uždegimų. Čaga yra geras analgetikas ir mažina skausmus, todėl  padeda išvengti sintetinių spazmolitikų ir analgetikų, kurie kenkia organizmui, vartojimo. Ypač pastebimas analgezinis poveikis esant sąnarių, raumenų skausmui, diskomfortui stuburo srityje, apatinėje nugaros dalyje. Gerina medžiagų apykaitą, skatina audinių, sąnarių aprūpinimą krauju. Todėl tepalai pasiteisina gydant sąnarių ir kitas patologijas (radikulitą, osteochondrozę, artritą, podagrą ir kt.). Čaga skatina skysčių pertekliaus šalinimą iš audinių, taip padėdama atsikratyti padidėjusio patinimo ir sumažinti apkrovą iš vidaus. Išoriniai kremai didina kraujagyslių elastingumą, stiprina jų sieneles. Čagoje yra flavonoidų, kurie turi griaunamąjį poveikį įvairiems virusų štamams.

Balzamai gaminami kelias paras, per kelis etapus. Verdamas ant pečiaus, kuris kūrenamas malkomis. Tai ne masinė gamyba. Verdant, maišant būtina puiki nuotaika ir tam tikros mintys, tinkama aplinka, kalbant reikiamus žodžius. Kremą pagaminti gali kiekvienas, bet ar jis įgaus papildomų teigiamų savybių?

Visi ingredientai auginti, rinkti, fermentuoti, lydyti yra gamintojos.

Kontraindikacijos – organizmo jautrumas ingredientams.

Kremų galiojimo laikas. Eglių sakai, kedrų aliejus, kedrų aliejinė derva, bičių vaškas – tai natūralūs
konservantai. Jų deka kremas negenda – galiojimo laikas neribotas.

Pagaminta: VIKTOЯRY

Laumės figūra yra svarbi lietuvių mitologijoje, atspindinti tiek žmogaus santykį su gamta, tiek dvasinį pasaulį.

Laumė – viena iš seniausių lietuvių mitologijos deivių, kuri buvo glaudžiai susijusi su dangaus ir žemės pasauliais. Laumė buvo svarbi tarpininkė tarp dangiškosios ir žemiškosios sferų, atspindinti dualistines galias, kurios valdė tiek gamtos jėgas, tiek žmogaus gyvenimo įvykius. Laumės kilmė ir jos ryšys su dangiškosiomis galiomis rodo, kad praeityje ji galėjo būti laikoma aukštesne dangaus būtybe. Laumės buvo žinomos kaip deivės, kurios galėjo paveikti žmonių gyvenimą – jos galėjo nešti materialines gėrybes, kaip vaisingumą, turtus ar sveikatą. 

Laumės dažnai buvo siejamos su gamtos reiškiniais, tokiais kaip lietus, audros, miškai ir kalnai. Tikėta, kad jos gyvena gamtos toliuose, kur žmonių gyvenimas susiduria su nežinomomis ir laukinėmis jėgomis. Laumės ne tik rūpinosi žeme ir žmonių gyvenimu, bet ir atspindėjo mitologinę pasaulėžiūrą, kurioje gamta buvo suvokiama kaip galinga ir neprognozuojama jėga, reikalaujanti pagarbos ir supratimo.

 

Čia sudėtos mano sukūrti, pagaminti ir pakrauti prodūktai, kurie atsirado su tam tikra intencija - padėti sau ir savo artimiesiems. Laikui bėgant atsirado platesnis susidomėjimas, todėl dabar noriu padėti žmonėms. Kiekvienas produktas turi savo istoriją, kažko mokinausi, kažką pati sukūriau. Viskas turi prasmę.

Mokiausi runologijos daug metų, žvakių gamybos ir maginės žolininkystes pas raganas. Kvantinės ezoterikos, numerologijos, biolokacijos, mineralų ir akmenų terapijos, aromaterapijos. Esu medikė, bet labiau pripažistu netradicinę mediciną. Turiu cholistinį požiūrį į žmogų ir pasaulį. Prikaupiau labai daug žinių ir atėjo laikas dalintis.

Gyvenu sodyboje miške, visi gaminiai gimsta gamtoje.

Tad tikiuosi kad mano gaminiai bus jums naudingi. 

Su pagarba, Viktorry

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti